2019 Yılı Burç Yorumları – Tüm Burçlar Listesi

2019’da hangi burcu ne bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcunu 2019’da neler bekliyor, aşk-para-kariyer hayatı neler?

2019 Burç Yorumları

Bu yıl tutulmalar yılı olacak. Her burç tutulma dönemlerinde farklı etkiler altında kalacak. Aynı zamanda 2019 yılı burçlar için gelişme değişimi de beraberinde getirecek. 2019 yılında tüm burçlar farklı kültürlere açık olacak, büyüme alanlarında cesur adımlar atacaklar.

2019 Koç Burcu Yorumları: 2019 yılında çokça seyahatler edeceksiniz burcu Koç ve yükseleni Koç olanlar. Farklı yerler görmekten mutluluk olacaksınız. Diğer yandan eğitim ayağında kendinizi şanslı ve mutlu görebilirsiniz. Öğrenci ve koçsanız bu yıl gireceğiniz sınavlarda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz Seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler, yurt dışı bağlantılı konularınızda gelişmeler olacak. Uzaktaki akrabalarınızdan alacağınız haberler de sizi çok sevindirecek. Kısacası bu sene gezmekten, dolaşmaktan tecrübelerinizi kariyerlerinizde kullanmaktan mutluluk duyacaksınız sevgili Koç’lar. Koç 2019 burç yorumlarına göre 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihleri çok önemli bu tarihlerde fazla iyimser olmayın. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

2019 Boğa Burcu Yorumları: Bu yıl maddi konularda şanslısınız. Ancak Boğalar para için attığınız adımlarda özellikle 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerine dikkat etmelisiniz. 2019’da yılında Boğalar kesinlikle tembellik yapmayın. Çünkü bu sene hiç bir şey kolay olmayacak, çok çalışmalısınız, disiplinli olmalısınız ve zamanınızı iyi kullanmalısınız ki sonuç alabilesiniz. Ancak bu yolla yapacağınız işlerde kendinizi gösterebilirsiniz. Banka işlemleri, para ile ilgili her tür konu, alacak verecek, kredi, faiz, mirasla ilgili konularda önemli fırsatlar karşınıza gelebilir. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla beraber girişeceğiniz birtakım işlerinizde borç almak, vermek, kefil olmak gibi durumlarda dikkatli olun. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

2019 İkizler Burcu Yorumları: Evli İkizler için bu sene eşleriyle aşk dolu bir yıl olacak. Bekar olan İkizler burçları ise ilişkilerini nişan, nikah gibi bir üst seviyeye çıkarabilirler. İkizler 2019 da aşkta iyiler ama parayla ilgili bu sene dikkatli olmalı. Geçen sene olduğu gibi para harcamak, kafanıza göre hareket etmek yanlış olacaktır. Bir kredi borcunun altına girebilirsiniz. Bu sene adım atmak istediğiniz konularda tek başınıza olmamaya çalışın. Unutmayın para dengenizi iyi ayarlayın.Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

Belki Bu Yazıya Gözatmak İstersiniz:  Yay Burcu Haftalık Yorumlar - 08 Nisan -14 Nisan

2019 Yengeç Burcu Yorumları: Bu sene kariyer alanında Yengeçler çok şanslı. İşinizi değiştirebilirsiniz, yeni bir projeye dahil olabilirsiniz ya da işle ilgili önemli planlar içerisine girebilirsiniz. 2 Temmuz sizin için çok önemli olan Yeni Ay tutulmalarından bir tanesinin gerçekleştiği gün. Hayatınızla ilgili çok önemli kararlar vermek zorunda kalacaksınız.. Hem fiziki görünümünüz hem sağlığınız hem de hayatınızla ilgili çok önemli beklenmedik kararları hayatınıza koyacaksınız. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

2019 Aslan Burcu Yorumları: Bu yıl Aslan burcu için aşk var. Jüpiter bu yıl Aslan burçlarına aşk getirecek. Aşk, sizi her yerde gelip bulabilir. Diğer taraftan hala bu sene de sağlık ve iş alanlarında önemli sorumluluklar karşınıza gelebilir. Hayatınıza hala düzene sokmak durumunda kalıyor olabilirsiniz.13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerine dikkat edin. Başka insanlardan duyacağınız bilgilerle bu dönemde riskli adımlar atmaktan kaçının. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

2019 Başak Burcu Yorumları: Başaklar bu sene aile alanlarınızda şans ve mutluluğu bulacaksınız. Aşk hayatınızda önemli bir sorumluluk ya da çocukla ilgili önemli bir sorumluluk kapınızı çalabilir. Gayrimenkul, alım-satım, kiralama gibi işlerinizde bu sene güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. En fazla huzuru ve mutluluğu aile ortamınızda bulacaksınız. Sosyal çevrenizle ilgili vereceğiniz kararlara dikkat etmelisiniz. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

2019 Terazi Burcu Yorumları: bu yıl iletişim alanının yıldızı sizsiniz. Sosyal medyayı en iyi kullanan burç olarak sanıyorum sizi göreceğiz. İletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama,, radyo-televizyon ve bu gibi alanlardan yana şansınızın yüksek görünüyor. Özellikle iş alanlarınızda büyük riskler almaktan uzak durmalısınız. Bu sene alışkanlıklarınızın, davranışlarınızın olaylarla beraber değiştiğini göreceksiniz. Ama onun dışında sosyal çevre ilişkilerinizi ve yakın çevreyle olan bağlantılarınızı iyi kullanacaksınız. Güzel bir 2019 yılı diliyorum.

2019 Akrep Burcu Yorumları: Akrepler maddi konularda en şanslı burç olacak. Geçen sene olduğu gibi bu sene de yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda birtakım mesafeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyer hayatınızda beklenmedik kararlar alabilirsiniz. Çok çalışarak, disiplinli olarak ya da organize olarak atacağınız adımlarda bu sene hayat sizin tarafınızda olacak. Aşırı iyimser adımlar size hata yaptırabilir. Bu sene diğer yandan eğitim taraflarında çok güzel kararlar alacaksınız. Tutulmalar hem yakın çevre-uzak çevre alanlarınızı hem de eğitim alanlarınızı tetikleyecek. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

Belki Bu Yazıya Gözatmak İstersiniz:  Oğlak Burcu Haftalık Yorumlar - 08 Nisan -14 Nisan

2019 Yay Burcu Yorumları: Yaylar kişisel girişimlerindeki başarılarla bu yıl harika geçecek. Yeni bir sayfa var önünüzde ve bu sayfaya bu sene ne yazacağınız çok önemli. Ancak 13 Ocak, 16 Haziran ve 21 Eylül tarihlerinde büyük kişisel risklerden uzak durun. O kadar şanslı bir yıl içindesiniz ki, bu şansı en güzel şekilde değerlendirin. Ev, aile ile ilgili önemli kararlarda yanılma ihtimaliniz olacak. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

2019 Oğlak Burcu Yorumları: bu yıl Oğlaklar zorluklara karşı korunma altındalar. Sırtınızda bir melek varmış gibi hissedebilir, her tür olumsuz durum karşısında olaylara daha rahat gözlerle bakabilirsiniz. Bu sene tutulmalar hayatınızı değiştirecek. Adeta kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. Eğer evli değilseniz evliliğe adım atabilirsiniz veya ilişkinizin evliliğe doğru gittiğini görebilirsiniz. Diğer taraftan hayatınızda bir insan varsa, evliyseniz, bu dönemlerde oluşacak olaylar karşısında dikkatli olun. Taşınma ile ilgili konular, geleceğinizi ilgilendirecek adımlar, hukuki davalar bu süreçte karşınıza gelebilir. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

2019 Kova Burcu Yorumları: Kovaların çevresi bu yıl değişiyor. Yeni insanlar tanımaktan, yeni arkadaşlıklar kurmaktan çekinmeyeceksiniz. Gireceğiniz ortamlarda tanışacağınız insanların hem özel hayatınızda hem de iş alanlarınızda size yeni kapılar açtığını fark edebilirsiniz. Hayatınızdan gitmesi gerekenler, size ve işlerinize faydası olmayan insanlar, konu ve olaylar, hayatınızdan hızlı bir şekilde çıkarmalısınız. Aslında bir dönemi kapamak üzeresiniz. Bu dönemde endişelerinizin sizi ele geçirmesine izin vermemeniz gerek. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

2019 Balık Burcu Yorumları: Balık bu sene iş fırsatlarıyla konuşulacaklar. Önemli girişimleriniz için bu yıl harekete geçmelisiniz. Geleceğinizle ilgili adımlar hızlanırken bu dönemde hayatınızdan çıkan insanlar olabilir. Ama gidenler varsa fazla arkalarından üzülmeyin. Kariyer ve iş bulma konusunda gerçekten şanslı bir yıl içindesiniz. Hızlı gelişmeler, yeni adımlar, kendinizi gösterme, toplum önünde güzel sonuçlar elde etmek için güzel bir yıl olacak. Önemli girişimleriniz için bu yıl harekete geçmekte fayda var. Herkesin sizi konuşacağı bir anlamda kendinizi yaptığınız işlerle göstereceğiniz bir dönem. Diğer taraftan kararsızlıklarınız sizi yorabilir. Arkadaşlarınız, girdiğiniz çevrelerin önemli sorumlulukları karşınıza gelebilir ve bunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı yeniden gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Güzel bir 2019 yılı geçirmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir