Akrep Burcu Haftalık Yorumlar – 08 Nisan -14 Nisan

Hafta boyunca Venüs ile Neptün birlikte hareket edecekler. Venüs ve Neptün etkileşimi ile eğer yalnızsanız gayet romantik, çekici bir flört kapınızı açabilir. Bu hafta yaptığınız her türlü işte yaratıcı esinlerinizi rahatlıkla kullanabileceksiniz, sanatsal anlamda yeni girişimlerde de bulunabilirsiniz.

Ama bu etki öncelikle sizlere var olan ilişkilerinizde huzur ve duygusallık eğer ilişkiniz yok ise de aşk getirmesini dilerim. Varsa bir partneriniz büyük bir romantizm yaşayacağınız koşullar söz konusu olacak. Koşulsuz ve karşılıksız bir sevgi, duygusal anlamda birine tamamen kendinizi bırakmak isteyeceğiniz bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Yalnız diğer taraftan da aşkta fazlaca idealist tavırlar ve düşünceler içinde olabilirsiniz. İlişkilere dair düşünce yapınızı değiştirmek, terapi almak, bilinçaltı düşüncelerinizi değiştirmek için de harika bir haftada olacaksınız.

Hafta boyunca Güneş ile Satürn arasında da zorlu bir görünüm olacak. Önce sağlık diyoruz, özellikle tansiyonunuza bu hafta dikkat etmelisiniz iş yerinizde, çalışma alanınızda gereksiz sinirlenmeler, kibir, ukalalık yüzünden birlikte çalıştığınız kimselerle tartışmamaya özen gösterin. İş ortamınız bu hafta ekstra gergin olabilir. İşinize gerekli, gereksiz çok karışılabilir ve bu sizin dengenizi bozabilir.

Bu hafta özellikle birlikte çalıştığınız kimselerle daha çok tartışacağınıza işaret etmekte, ego çatışmaları söz konusu olabilir. Tüm iletişim kanalları ile sorunlu bir iletişim kurabilirsiniz. Bu haftanın ana teması aslında sizlerin, iletişim olacak. Kullandığınız cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler…vs sizi yarı yolda bırakabilir.

Belki Bu Yazıya Gözatmak İstersiniz:  İkizler Burcu Haftalık Yorumlar - 08 Nisan -14 Nisan

Yol demişken, bu hafta araç kullanan arkadaşlar daha dikkatli olsunlar, gereksiz agresiflik ve tartışmalardan kaçınsınlar trafikte. Öfkenizi kontrol altında tutmalısınız. Mutluluk dolu bir hafta diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir