Aslan Burcu Haftalık Yorumlar – 08 Nisan -14 Nisan

Hafta boyunca Venüs ile Neptün birlikte hareket edecekler. Venüs ve Neptün etkileşimi ile evinizde yaratıcı değişimler yapmak, boyamak, renklendirmek, evinizi güzelleştirmek, yeni mobilyalar almak için gayet uygun bir hafta. Evinizde hobilerinize yönelmek, yaratıcı çalışmalar yapmak, yemek yapmak daha fazla misafir ağırlamak size ruhsal anlamda çok daha iyi gelebilecektir. Misafirperverliğiniz artacak.

Mali anlamda karşılıksız bir yardım ve destekle karşılaşabilirsiniz, eğer ki sponsorluk, burs, kredi.. vb ihtiyaçlarınız varsa birinin yardımı ile bu konudaki sorunlarınız rahatlıkla çözülebilecektir. Kariyerinize ilişkin krizler ve gereksiz alınganlıklar yapmamaya çalışın . Özellikle hafta boyunca özel ilişkiler ve aşk hayatınızda karmaşaya dikkat edin. İş ile alakalı seyahate çıkabilirsiniz, işinizle ilgili eksikleri, yarım kalan işleri de toparlama zamanı.

Hafta boyunca Güneş ile Satürn arasında da zorlu bir görünüm olacak. Yurt dışı bağlantılı işlerde, eğitimde, sınavlarda, seyahatlerde ya da yurt dışı gönderilerinizde aksamalar, engeller, problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle uçak seyahatleriniz varsa bu hafta sıkça rötarlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta tanıtım, reklam, organizasyon, halkla ilişkiler faaliyetleri için de pek uygun bir süreç değil, aksaklıklar, problemler, engeller, sorunlar söz konusu olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle tartışmalara girmeyin, müşterinizle de yanı şekilde. Bu hafta birlikte çalıştığınız kimseler veya müşterileriniz sizi delirtebilir. Sakinliğinizi korumaya çalışın. Mutluluk dolu bir hafta diliyorum.

Belki Bu Yazıya Gözatmak İstersiniz:  Boğa Burcu Haftalık Yorumlar - 08 Nisan -14 Nisan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir