Balık Burcu Haftalık Yorumlar – 08 Nisan -14 Nisan

Hafta boyunca Venüs ile Neptün birlikte hareket edecekler. Venüs ve Neptün etkileşimi ile aşka daha yakın olabilir, daha yaratıcı, estetik düşüncelerini  daha fazla olabilir. Bu hafta güzelleşmek, bakım yapmak saç stilinizi değiştirmek veya boyatmak, estetik girişimlerde bulunmak için de gayet uygun bir hafta.

Hassaslığın, duygusallığın, merhametin, vicdanın dibine vuracağınız bir hafta olacak. Resim, sinema, fotoğraf, müzik, tiyatro…vb sanatla ilgili konuların içinde bulabilirsiniz kendinizi. Yalnız aşırı fedakar, gerçek olmayacak hayallerin peşinden koşmamaya özen gösterin, ayaklarınız yere sağlam bassın yıkılmayın veya en azından çevrenizdeki insanların uyarılarını dikkate alın. Eğer ki yalnızsanız aşkı hayatınıza çok daha rahat çekebilirsiniz, birbirinden romantik karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

Yine birbirinden keyifli ve mutluluk verici seyahatlere çıkabilirsiniz. Bunları yaparken dikkatli olun. Hafta boyunca Güneş ile Satürn arasında da zorlu bir görünüm olacak. Özellikle para mevzuları yüzünden sosyal ilişkilerinizin zarar görmesine izin vermeyin. Arkadaşlarınızın sizi anlamadığından şikayet edebilirsiniz, bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz, üzülmeyin.

Bu hafta kimsenin sorunlarını üstlenecek psikolojiniz olmayabilir, daha çok kendinize dönmek isteyebilirsiniz. Dostluk ilişkilerinizden gereksiz ukalalık, kibir yapmamaya özen gösterin, öfkenizi bu alana yöneltmeyin. Ya da kimse için kendinizi feda edip, kurban durumuna düşmeyin. Kendinizi başkaları için üzmeyin. Mutluluk dolu bir hafta diliyorum.

Belki Bu Yazıya Gözatmak İstersiniz:  Terazi Burcu Haftalık Yorumlar - 08 Nisan -14 Nisan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir