En İyi Oyuncu Kulaklıkları Listesi 2018

En İyi Oyuncu Kulaklıkları Listesi 2018 En İyi Oyuncu Kulaklıkları Hangileri? En Popüler Oyuncu Kulaklıkları Nelerdir? Playstation 4 Kulaklıkları Hangileridir? En İyi Pc Oyun Kulaklıkları Nelerdir?

Bir oyuncu için ses oyunu hissetmek adına oldukça önemli bir unsur hemde FPS oyunu oynuyorsa. Bilgisayarda yüksek orta ve düşük segmentte kulaklık bulmak mümkün ancak playstation4 için durumlar böyle değil. Playstation4 hem yazılımsal anlamda her kulaklığı desteklemiyor desteklediği 7.1 ses özelliğindeki kulaklıklar sınırlı ve oldukça pahalı. Bende hem playstation4 uyumlu olsun hemde verdiğim paranın hakkını versin cebimi de üzmesin segmentindeki kulaklıkları sizin için bir araya getirdim.

1-TRUST 21187-GXT310

Trust markasının ürettiği bu kulaklık 108db ses gücüne sahip olmakla beraber 3.5mm jak girişine sahip. Kulaklık ses konusunda fiyatına göre yeterli  fakat oyunlarda ince detayları duyma konusunda pek başarılı değil. Kulaklığın üst ve yan pedleri de yeterince yumuşak değil. Yinede alınabilecek kulaklık modellerinden biri. (Kulaklık kutusunun içinde pc için çift jak dönüştürücüsü ile gelmektedir.)

2-TRUST 20865-GXT322C

Trust markasının bir diğer modeli olan GXT322C az önce bahsettiğimiz GXT310 modelinden çok daha iyi performans sergiliyor derin bas ve yüksek ses kalitesine sahip. Kulak üstü ses kontrolü ve mikrofonu sessize alma düğmesi ile konsol üzerinden mikrofonu kapatmak veya ses düzeyini ayarlamak zorunda kalmıyorsunuz. Delikli keçeden kulak pedleri sayesinde saatlerce rahat bir şekilde oyun oynama imkanı sunuyor.  Dolaşmaya karşı 2m’lik naylon kablo ile oyun keyfiniz bir üst kademeye daha çıkmış oluyor. Yine PC  için de uyumlu olması için çift jakla beraber geliyor.

3-TURTLE BEACH RECON 50P PS4

Turtle Beach markasının PS4 için üretmiş olduğu orta segment bir kulaklık fakat çok iyi performans sunuyor. Kulaklık geniş 40mm hoparlöre sahip bu sayede alçak veya yüksek tüm sesleri duyabiliyorsunuz bu da oyun oynarken ekstra bir güç sağlıyor. Kulaklık çok hafif ve rahat (kendi kullandığım kulaklık) uzun süreli oyunlarda ağrı yapmıyor. Sadece kulak pedleri deliksiz olduğundan dolayı biraz sıcak basabiliyor. Kulaklığı ilk ele aldığınızda  sağlam değilmiş gibi bir his verse de uzun vadede sağlam olduğunu sizde göreceksiniz. Uzun kablosu ve kablo üzeri mikrofonu sessize alma ve oyun ses düzeyini ayarlama özellikleri ile oyunculara kolaylık sağlıyor. Arkadaşlarımın söylediğine göre de mikrofonu çok iyiymiş, sesim çok güzel geliyormuş.

4-LOGİTECH  G231

Genelde oyuncular Logitech’i PC ekipmanlarından tanırlar. Gerek kulaklık olsun gerek klavye olsun gerek mouse olsun gerçekten kaliteli ürünler sunan bir marka. Logitech’in PS4 için de çıkardığı kulaklığı var işte karşınızda G231. 40mm’lik neodimyum sürücüler kullanan G231 oyunu oynarken sanki oyunun içindeymişsiniz gibi hissettirmesiyle beraber stereo ses kalitesi  sunmakta. 2 metrelik kablosunun üzerinde mikrofonu sessize alma ve ses düzeyini ayarlayabileceğiniz  ses denetimi bulunmaktadır. Kulaklıkta gerçekten çok kaliteli ve yumuşak pedler kullanılmış. Çok yumuşak olduğu için uzun süreli oyun performansı sunuyor aynı zamanda üstündeki kumaşı yıkayıp tekrar geri takabiliyorsunuz. Kulaklığın tasarımı çok şık kendisi de oldukça hafif kulaklığın kafa yapısına göre ayarlanabilir kayışlarının metal olması insana kaliteli bir his veriyor. Kulaklığın mikrofonunu katlanabilir olması da güzel bir özellik. Kulaklık PS4,XBOX ONE,PC uyumludur.

5- STEELSERİES SİBERİA P100

PS4 ve PC platformunda çalışabilen oyunlarda duymak istediğiniz sesleri size sunan kulaklık SİBERİA P100. Kulaklık bizlere 40mm’lik neodymium  sürücüsüyle geliyor. Mikrofonu içine gömülü şekilde olan kulaklığın mikrofonu oldukça kaliteli. Kulaklığın malzemesi çok kaliteli ve hafif kulaklığı taktığınızda pedlerin çok ama çok yumuşak olduğunu göreceksiniz . Kulaklığın yan tarafında mikrofonu sessize alma butonu bulunuyor. Kulaklığa PC aracılığıyla kendi programını yükleyerek istediğiniz gibi ekolayzer ayarı yapabiliyorsunuz.

6-HYPERX  CLOUD STİNGER

Hyperx çok iyi bir marka olmasıyla bilinir. PC kulaklıkları oldukça kaliteli olan bu markanın, PS4 için çıkardığı bu modeli gerçekten çok kaliteli. Kulaklık donanım olarak oldukça dolu 50mm’lik sürücüler kulağa paralel olarak olarak yerleştirilmiş. Bu da çok iyi bir ses performansı sunuyor düşmanlarınızın nefes almasını bile duyacaksınız. Kulaklık girişi  3.5mm jak olarak bizlere sunulmuş. Kulaklık konfor bakımından da başarılı. Kulaklığın ağırlığı tam olarak 275 gram pedleri de son derece yumuşak asla can yakmıyor. Kulaklığın dayanıklılık sunması için kulaklığın yükseklik alçaklık ayarlama siteminde çelik kullanılmış. Bu da size sağlam bir kulaklık kullanıyorum hissi veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir