Koç Burcu Haftalık Yorumlar – 08 Nisan -14 Nisan

Tüm hafta boyunca Venüs ile Neptün birlikte hareket edecekler. Buda sizi etkileyecek. Venüs ve Neptün etkileşimi ile daha çok yaratıcılık gerektiren konulara yönelmeniz, ruhunuza iyi gelecek konularla daha çok haşır neşir olmanızı tavsiye ederim. Bu hafta ruhsal çalışmalar yapmak, evde doğal bitkilerle yapılan şifa tekniklerini kullanmak, tamamen içsel anlamda huzur bulmanıza yardımcı olacak konulara yönelmelisiniz.

Sevgi, aşk,mutluluk,sevinç, ilişkiler konusunda bilinçaltı çalışmaları yapabilir, hayal gücünüzün yükselişi ile yaratıcı çalışmalar içinde aktif yer alabilirsiniz. Bu hafta müzik, resim, fotoğraf, sinema tiyatro, ile yakından ilgilenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, aşk ve ilişkiler konusunda, bu hafta birileri ile yakınlaşmalar olur ise eğer, ipleri hemen ona teslim etmeyin, kendinizi hemen ona adamayın, aşırı duygusal davranışlarından da uzak durun. Sağlık olarak ise özellikle ayaklarınıza dikkat etmelisiniz, eğer ayakkabı alacaksanız güzelliğin yanında sağlıklı olmasına özen göstermelisiniz. Dışı güzel diye kalitesiz ürünlere yönelmeyiniz.

Hafta boyunca Güneş ile Satürn arasında da zorlu bir görünüm olacak. Hem kariyer hem de ilişkiler, ortaklıklar alanı bu hafta sıkıntılı! Hem kariyerinizde hem de özel hayatınızda gereksiz öfke patlamalarına, ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin. Öfkeyle kalkıp zararla oturabilirsiniz. Patronlarınızla veya eşinizle, ortağınızla gereksiz kibir, sert soğuk davranışlardan kaçınmakta yarar var. Kariyer veya eş ilişkilerinizde kendinizi engellenmiş, sorunlarla boğuşurken bulabilirsiniz birden. Genel tavsiyem kibrinizi ve öfkenizi kontrol edin sevgili Koçlar. Mutluluk dolu haftalar dilerim.

Belki Bu Yazıya Gözatmak İstersiniz:  2019 Yılı Burç Yorumları - Tüm Burçlar Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir