Oğlak Burcu Haftalık Yorumlar – 08 Nisan -14 Nisan

Hafta boyunca Venüs ile Neptün birlikte hareket edecekler. Venüs ve Neptün etkileşimi ile daha da sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla birlikte tiyatro, konser, opera gibi aktivitelere gidebilirsiniz, arkadaşlarınız sayesinde yeni tanışacağınız kişilerle flört durumları oluşabilir, arkadaşlarınızla seyahat planlayabilirsiniz, yeni tanışabileceğiniz kimseler sanatla, yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşan kimseler olabilirler.

Elinize kağıdı kalemi alıp bir şeyler karalamak için harika, bunun yanı sıra sohbetinden keyif aldığınız birisi ile minik birkaç günlüğüne şehir dışına, ırmak kenarı , deniz kenarı bir yere tatile kaçabilirsiniz. Ya da varsa sevgiliniz, eşiniz bu planı onunla da yapabilirsiniz. Yalnızsınız diyelim belki de çıkacağınız bir yolculukta tanışacağınız biri ile romantik bir karşılaşma söz konusu olabilir. Bir aşk başlangıcı olabilir. Hafta boyunca işinizle alakalı bir çok övgü ve desteklerde alabileceksiniz.

Hafta boyunca Güneş ile Satürn arasında da zorlu bir görünüm olacak. Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de sizleri hem sağlık anlamında hem de ailevi ilişkiler konusunda stres seviyenizi zorlayabilir. Bu hafta elinizi atacağınız tüm işler yarım bir şekilde kalabilir, sağlık anlamında güçlü hissetmeyebilir, tüm kişisel girişimleriniz engellenebilir, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta yeni başlangıçlar yapmak için hiç uygun bir hafta değil. Kariyer anlamında üstlerinizle patron, müdür…vb. birbirinize girmemeye özen gösterin. Mutluluk dolu bir hafta diliyorum.

Belki Bu Yazıya Gözatmak İstersiniz:  Yay Burcu Haftalık Yorumlar - 08 Nisan -14 Nisan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir