Ücretsiz Video Montaj Programları

Bilgisayarınızda bulunan film, kişisel videolar proje dosyaları gibi videoları düzenlemek kurgulamak gibi işlemleri yapabilmek için her insan video montaj programlarına ihtiyaç duyar. Bu işi maddi bir kaygı gözetmeden hobi veya elindeki birkaç video dosyasını düzenlemek amacı ile kullanmak isteyen insanlar doğal olarak ücretsiz video montaj programları arayışına koyuluyor. Video montaj programlarında kurgu ve düzenlemenin yanı sıra ses ayarları, renk ayarları, arka plan ayarları gibi bir çok özelliği içerisinde barındırıyor. Bir çok alternatifi olan video montaj programları genel olarak ücretli şekilde kullanıma sunuluyor. Ücretli satılan programların büyük bir kısmının deneme sürümleri olsa da son kullanıcı için video içerisine yerleştirdikleri reklamlar ve logolar tepki alıyor. Bizde siz değerli okurlarımıza bu yazımızda ücretsiz şekilde video dosyalarınızı düzenleye bileceğiniz 2018’ in en iyi video montaj programlarını bir araya getirdi. İsterseniz vakit kaybetmeden en iyi video düzenleme programlarını incelemeye başlayalım.

  • Avidemux

Özellikle kesme ve düzenleme işlemlerinizi pratik ve hızlı şekilde yapabileceğiniz bir ücretsiz video montaj programı.

İNDİR

  • DaVinciResolve

Videolarınızın kurgusu ve renk ayarlarını profesyonel bir kurgucu gibi yapabilmenize olanak sağlayan program tamamen ücretsiz.

İNDİR

  • Lightworks

Render hızı ve düzenleme seçenekleri bakımından oldukça güçlü ve kullanışlı bir program.

İNDİR

  • VideoPad Video Editor

Video düzenlenme ve kurgulamanın yanı sıra video kayıt yapabilmenize olanak sağlayan gelişmiş bir ücretsiz video editör programıdır.

  • VirtualDub

İşiniz sadece video kesme ve birleştirme üzerine ise bu program tam size göre genel olarak video düzenleme işlemleri için kullanıcılar tarafından bu program tercih ediliyor.

İNDİR

  • VSDCFree Video Editor

Videolarınız üzerinden efektler uygulamak ve kolayca kurgu yapmak istiyorsanız bu program performans olarak ön plana çıkıyor.

İNDİR

  • Windows Movie Maker

Windows ile beraber gelen bu ürün kullanıcılara tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bunun yanında bir çok özellik ve araç ile gelen video montaj programı küçük çaplı projeleriniz için çok kullanışlı.

İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir