Yay Burcu Haftalık Yorumlar – 08 Nisan -14 Nisan

Hafta boyunca Venüs ile Neptün birlikte hareket edecekler. Venüs ve Neptün etkileşimi ile daha çok evinizde yuvanızda huzuru bulabilir, evinizde minik değişimler, boya, badana gibi değişiklikler yapabilirsiniz. Daha çok yalnız kalmak isteyebilir, yaratıcı çalışmalar yapabilir, ruhunuza iyi gelecek konulara yönelmek isteyebilirsiniz.

Evinizi, yaşadığınız yer güzelleştirmek için güzel bir hafta olacak sizler için. Ev içinde romantik atmosferler yaratmak, perdelerinizi değiştirmek, yeni koltuk takımı almak, evinize yeni süs eşyaları almak, pencere kenarlarınıza yeni çiçekler eklemek için de uygundur. Aile ve ortamınızda olası sorunları sevgi, yumuşaklık, hassasiyet ile çözebileceksiniz. Ya da bazılarınız hobi olsun diye eve tuval..vb bir şeyler alıp resim, boya çalışmaları yapabilir veya evinize resim, tablo alabilirsiniz.

Yine hafta boyunca dostlarınızla, arkadaşlarınızla ortak spor ve diyet programına dahil olabilirsiniz, ama her zaman ki gibi  çok uzun soluklu olmayacaktır.

Hafta boyunca Güneş ile Satürn arasında da zorlu bir görünüm olacak. Para, ekonomi, bütçe konuları yaşamınızın sıkıntılı anları olabilecek. Para yüzünden gerilebilir, ödemeler gelmeyebilir, para yüzünden tartışmalar yaşamaya açıksınız, dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bu hafta riskli yatırımlar için hiç uygun değil, borç vermek ve almak için de uygun değil. Para yüzünden ne kendinizi ne de bir başkasının kalbini kırın, bu konularda her türlü fikre ve desteğe açık olun, gereksiz yere insanlara acıyıp para kaybetmeyin ve kandırılmayın. Bu hafta ekonomi konusunda çok dikkatli olmalısınız. Mutluluk dolu bir hafta diliyorum.

Belki Bu Yazıya Gözatmak İstersiniz:  Terazi Burcu Haftalık Yorumlar - 08 Nisan -14 Nisan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir